facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Świąteczny kiermasz charytatywny w Dygowie

W Dygowie na Placu Wolności odbył się kiermasz świąteczny ,który w całości miał charakter charytatywny. Organizacje – Drużyna Harcerska Globina  z Dygowa, Klub Seniora „Sercem Młodzi”, sołectwa Dygowo i Gąskowo oraz Zespół Parafialny „Caritas” kwestowały na rzecz potrzebującej mieszkanki Gąskowa.  Stoiska z palmami ,świątecznymi wypiekami, ozdobami wspomagane stanowiskiem z cukrową watą i pierogami wykonały świetną robotę. Mieszkańcy –darczyńcy nie szczędzili uśmiechu i grosza.  Po sumie stoiska „świeciły pustkami”. Gratulujemy organizatorom , a Pani Renacie życzymy zdrowia.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
724519
Dziś:Dziś:385
Wczoraj:Wczoraj:801
W tym tygodniu:W tym tygodniu:5060
W tym miesiącu:W tym miesiącu:14008
Gości na stronie: 71
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl