Świąteczny kiermasz charytatywny w Dygowie

W Dygowie na Placu Wolności odbył się kiermasz świąteczny ,który w całości miał charakter charytatywny. Organizacje – Drużyna Harcerska Globina  z Dygowa, Klub Seniora „Sercem Młodzi”, sołectwa Dygowo i Gąskowo oraz Zespół Parafialny „Caritas” kwestowały na rzecz potrzebującej mieszkanki Gąskowa.  Stoiska z palmami ,świątecznymi wypiekami, ozdobami wspomagane stanowiskiem z cukrową watą i pierogami wykonały świetną robotę. Mieszkańcy –darczyńcy nie szczędzili uśmiechu i grosza.  Po sumie stoiska „świeciły pustkami”. Gratulujemy organizatorom , a Pani Renacie życzymy zdrowia.

Pogoda Dygowo z serwisu

Odwiedziny: