facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Uroczystości rocznicowe Tragedii Smoleńskiej w Dygowie

Dźwięk syreny o godzinie 8.41 rozpoczął w Dygowie uroczystość 8. Rocznicy Tragedii Smoleńskiej. Przy  Pomniku ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej  , zebrali się przedstawiciele Gminy Dygowo, Rady Gminy Dygowo, szkół oraz harcerze. Modlitwę  w intencji ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku odmówił ks. dziekan Piotr Niedźwiadek. Następnie delegacje złożyły kwiaty, po czym głos zabrał wójt Grzegorz Starczyk.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
724531
Dziś:Dziś:397
Wczoraj:Wczoraj:801
W tym tygodniu:W tym tygodniu:5072
W tym miesiącu:W tym miesiącu:14020
Gości na stronie: 24
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl