facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Ule z pasieki dygowskiej na dachu hotelu w Kołobrzegu

Miejskie pszczelarstwo jest coraz bardziej popularne w Polsce. Pszczelarze z Dygowa - Czesław i Andrzej Rytwińscy zainstalowali kolejny raz na dachu hotelu w Kołobrzegu ule. Miejski miód, który produkują pszczoły nie jest gorszy od tego z ogrodowych czy polnych pasiek. Wielokwiatowy miód z miododajnych drzew pasa nadmorskiego wyróżnia się ciekawym smakiem. Wczesnym rankiem towarzyszyłem z kamerą pasjonatom pszczelarstwa z Dygowa w operacji wprowadzania rodzin pszczelich na dach budynku hotelowego. Zapraszam do obejrzenia materiału.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Więcej o pasiece w Dygowie


Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
725103
Dziś:Dziś:302
Wczoraj:Wczoraj:667
W tym tygodniu:W tym tygodniu:283
W tym miesiącu:W tym miesiącu:14592
Gości na stronie: 34
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl