facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, pierwszoklasiści ze szkoły w Czerninie zaprezentowali program artystyczny specjalnie dedykowany Mamom. Do tego wręczyły IM bukieciki stokrotek  oraz własnoręcznie wykonane laurki okolicznościowe. Uroczystość uświetnił przygotowany na tę okazję piękny i smaczny tort. Laurki wręczono także Tatom ,których święto co prawda przypada w czerwcu, ale okazji aby wyrazić uczucia nigdy za dużo.
Życzymy Wszystkim Mamom wszystkiego najlepszego. Zdrowia, radości ze swoich pociech,  tych małych i dużych oraz pogody ducha na każdy dzień


Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
621457
Dziś:Dziś:144
Wczoraj:Wczoraj:677
W tym tygodniu:W tym tygodniu:796
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13149
Gości na stronie: 23
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl