facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Boże Ciało w Gminie Dygowo

W dniu dzisiejszym na terenie gminy Dygowo przeszły trzy procesje Bożego Ciała – w Czerninie , Dygowie i Wrzosowie. Mieszkańcy poszczególnych ulic lub miejscowości przygotowali przyozdobione brzózkami ołtarze. Tradycyjnie asystę procesyjną Najświętszego Sakramentu stanowili strażacy z gminnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. W Dygowie po zakończonej procesji rozpoczął się piknik parafialny zorganizowany przez Radę Parafialną.  Na zakładce Parafii Dygowo dostępny film i fotogaleria.
Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
621723
Dziś:Dziś:410
Wczoraj:Wczoraj:677
W tym tygodniu:W tym tygodniu:1062
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13415
Gości na stronie: 13
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl