facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Nowe atrakcje Parku Rozrywki Pomerania (wideo)

Z okazji Dnia Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce odwiedziły licznie dzieci z rodzicami i opiekunami. Zarząd parku udostępnił wszystkie atrakcje  ze stałej oferty oraz zorganizował konkursy. Otwarty jest już kompleks sal i korytarzy z wyposażeniem multimedialnym dotyczącym Wikingów. Również nową atrakcją parku jest szybkoobrotowa karuzela Break Dance, która wystawi na próbę zmysł równowagi każdego kto skorzysta z jazdy. Na obrotowej platformie przytwierdzone są dwuosobowe gondole, które również się obracają i zmieniają swoje położenie.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
621723
Dziś:Dziś:410
Wczoraj:Wczoraj:677
W tym tygodniu:W tym tygodniu:1062
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13415
Gości na stronie: 12
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl