facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Uwaga! Komunikat dla rolników z terenu Gminy Dygowo

Zgodnie z II raportem suszowym, ogłoszonym przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa (IUNG)w Puławach, całe województwo zachodniopomorskie jest zagrożone suszą. Wartości progowe krytycznego bilansu wodnego zostały przekroczone dla zbóż jarych i ozimych, w krzewach owocowych, truskawkach, częściowo w drzewach owocowych. Suszą objęte są szczególnie gleby słabe. Poszkodowani rolnicy, zainteresowani szacowaniem strat w swoich gospodarstwach, obowiązani są złożyć wniosek (pobierz) do Urzędu Gminy w Dygowie.
Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
581199
Dziś:Dziś:381
Wczoraj:Wczoraj:795
W tym tygodniu:W tym tygodniu:2696
W tym miesiącu:W tym miesiącu:13888
Gości na stronie: 24
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl