facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego PSL we Wrzosowie

We Wrzosowie odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego na zaproszenie Zarządu Powiatowego PSL w Kołobrzegu. Zebraniu przewodniczył prezes zarządu Jarosław Rzepa pełniący  również funkcję Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego.  Celem spotkania było podsumowanie krajowych uroczystości Święta Ludowego, które odbyło się 26 maja w Gryficach oraz omówienie strategii  przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
697784
Dziś:Dziś:65
Wczoraj:Wczoraj:711
W tym tygodniu:W tym tygodniu:761
W tym miesiącu:W tym miesiącu:6739
Gości na stronie: 17
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl