facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego PSL we Wrzosowie

We Wrzosowie odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego na zaproszenie Zarządu Powiatowego PSL w Kołobrzegu. Zebraniu przewodniczył prezes zarządu Jarosław Rzepa pełniący  również funkcję Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego.  Celem spotkania było podsumowanie krajowych uroczystości Święta Ludowego, które odbyło się 26 maja w Gryficach oraz omówienie strategii  przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
662621
Dziś:Dziś:43
Wczoraj:Wczoraj:686
W tym tygodniu:W tym tygodniu:3762
W tym miesiącu:W tym miesiącu:12263
Gości na stronie: 13
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl