facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Utrudnienia w ruchu drogowym w Dygowie!

Od poniedziałku 25 czerwca rozpoczną się roboty drogowe na ulicy Kolejowej w Dygowie. Na odcinku 740 od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Wiosenną  wykonana zostanie nowa nakładka z masy bitumicznej. W tym samym czasie wykonana zostanie  nowa nawierzchnia na ulicy Lipowej, następnie prace przeniosą się na ulicę Barcińską. Wykonawca przewiduje zakończenie wszystkich prac w Dygowie w ciągu dwóch tygodni od chwili ich rozpoczęcia.
Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
680448
Dziś:Dziś:93
Wczoraj:Wczoraj:601
W tym tygodniu:W tym tygodniu:2165
W tym miesiącu:W tym miesiącu:8933
Gości na stronie: 64
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl