facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

 


Aktualności

Proboszcz Parafii Dygowo otrzymał flagę państwową z Kancelarii Premiera RP

Sekretarz Stanu Paweł Szefernaker przesłał proboszczowi parafii Dygowo – księdzu Piotrowi Niedźwiadkowi flagę państwową wraz z listami okazjonalnymi. Flaga biało-czerwona została okolicznościowo przygotowana przez kancelarię premiera  z okazji Dnia Flagi w roku jubileuszu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Poniżej listy premiera i sekretarza stanu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Pogoda

Pogoda Dygowo z serwisu

Wyszukaj na stronie:

Ogłoszenia

 

Odwiedziny:

Ogólnie od 1.05.2015r. :
724521
Dziś:Dziś:387
Wczoraj:Wczoraj:801
W tym tygodniu:W tym tygodniu:5062
W tym miesiącu:W tym miesiącu:14010
Gości na stronie: 95
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl