Nowe schody na wieżę widokową w Pyszce

W dniu dzisiejszym firma z Białogardu działając na zlecenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty zamontowała nowe schody na stanowisko widokowe Mokradła Pyszka.  Poprzednie drewniane po blisko po 18 latach były już wyłączone z eksploatacji ze względu na spróchniałe stopnie. Zamontowane schody wykonane są ze stali i ocynkowane. Wykonawca przy montażu korzystał z usług dźwigu, który aby dojechać na stanowisko pracy musiał także zdemontować i ponownie zamontować drewnianą bramę wjazdową.Teraz kolej na wymianę drewnianych balustrad na wieży ,które również są nadgryzione  zębem czasu.