Anioły dla Aniołów -spotkanie z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Matki uczniowie klasy I gimnazjum z Dygowa ,pod kierunkiem pani Iwony Jaruzel ,przygotowali program artystyczny ,który przedstawili w świetlicy przy Ogrodowej. Hasłem przewodnim spotkania było: Anioły dla Aniołów. Gimnazjaliści uczestniczący w programie edukacyjnym Anioły ze szkoły, trafnie wykorzystały nazwę do dzisiejszego spotkania. Czyż mamy nie są ziemskimi aniołami ? Występy gimnazjalistów wspierał kabaret Riplej, który jak zwykle doskonale bawił zebranych gości. Spotkanie zorganizowane było przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.