Relacja z XXVIII Sesji Rady Gminy Dygowo (wideo)

Przed rozpoczęciem dzisiejszej XXVII Sesji Rady Gminy Dygowo miało miejsce wspólne posiedzenie komisji. Na początku sesji wójt Grzegorz Starczyk i przewodniczący Artur Wasiewski podziękowali strażnikom gminnym za długoletnią i sumienną służbę , a obecnemu na sali posiedzeń byłemu strażnikowi Arkadiuszowi Bugajczykowi wójt wręczył pamiątkowy grawerton. Na zakończenie obrad w związku z pismem przedłożonym radzie przez prezesa WKS Rasel Dygowo dotyczącego zwiększenia dotacji na działalność klubu ,powrócił temat i dyskusja o finansowaniu drużyny z Dygowa. Zapraszam na pełny zapis posiedzenia rady. Ze względu na awarię mikrofonu występują zakłócenia dźwięku, za co przepraszam.