Duże zainteresowanie przetargiem na przebudowę drogi w Jazach

Dziś odbył się przetarg publiczny na wykonanie przebudowy drogi gminnej w Jazach. Do przetargu stanęło siedem firm. Zamawiający – Gmina Dygowo – przeznaczyła na zadanie kwotę 2.833.000 złotych brutto. Wśród złożonych ofert najniższa była Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych PRIN Stanisława Zadki z Grzybowa i opiewała na kwotę 1.916.506,17 złotych brutto oraz zakłada pięcioletni okres gwarancji. Druga w kolejności była firma Colas Polska Sp. Z o.o. z ofertą na kwotę 1.973.178,21 złotych brutto i sześć lat gwarancji. Pozostałe oferty przekraczały kwotę 2.300.000 złotych. O wyborze oferty zdecyduje teraz komisja przetargowa ,która sprawdzi je pod względem  formalnym  i zgodnie kryterium wyboru ,czyli 90 % cena i 10 % okres gwarancji , wybierze wykonawcę prac.