Samorządowcy Gminy Dygowo na placu budowy parku rozrywki

Na zaproszenie inwestora Parku Rozrywki Fun Park Pomerania ,radni , sołtysi oraz pracownicy urzędu z gminy Dygowo odwiedzili teren budowy tego przedsięwzięcia w Pyszce. Gości osobiści przywitał właściciel firmy Marek Różewski, który przedstawił skalę inwestycji i jej zaawansowanie. Następnie kierujący projektem Filip Korowacki oprowadził przybyłych

po  placu budowy przybliżając przyszłe przeznaczenie poszczególnych części hali i rozległego terenu parku. Na zakończenie zwiedzania wójt Grzegorz Starczyk podziękował za zaproszenie i życzył inwestorowi zrealizowania wszystkich planów związanych inwestycją.Otwarcie inwestycji zaplanowane jest na 27 maja tego roku.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.