Wrzos Wrzosowo pokonał Kotwicę II Kołobrzeg

GKP Wrzos Wrzosowo umocnił się na pozycji wicelidera tabeli. W dzisiejszym meczu Wrzosowiacy pokonali na własnym boisku Kotwicę II Kołobrzeg 2-1 (1-0), będącą bezpośrednim rywalem w walce o pozycję w górnej stawce tabeli. Pierwsza bramka dla Wrzosa padła ze strzału samobójczego w ostatniej minucie pierwszej połowy. Prowadzenie na 2-0 z rzutu karnego przypieczętował  Krzysztof Grzebieniak.  Kotwica nie składała broni i przez większość pozostałego do końca czasu gry okupowała bramkę Wrzosa.  W 32 minucie taka postawa gości dała im bramkę kontaktową. Mimo dużego naporu Kotwicy zawodnikom  z Wrzosowa udało się przeprowadzić kilka kontr , ale niestety bez skutku w postaci bramki. Wygrana cieszy, zwłaszcza ,że warunki gry w deszczu nie ułatwiały zadania żadnej z drużyn. Za tydzień mecz wyjazdowy. Przeciwnikiem będzie Radew Białogórzyno.