Terminarz rozgrywek WRZOSA-a

Wrzos Wrzosowo rozpoczął pełną parą przygotowania do wiosennych rozgrywek. W niedzielnym meczu sparingowym pokonał  Fale Hen Gąski 5:2 ( 4:0). Kolejnym sprawdzianem będzie zaplanowany na 21 marca mecz również wyjazdowy z Resko Karcino.Pełny terminarz  rozgrywek celowych sezonu wiosennego po rozwinięciu. Relację ze spotkania przesłał nam konrad Madczak.

"Wrzos od początku spotkania narzucił swój styl gry i po I połowie prowadził 4-0. Pierwszą bramkę strzelił Adam Wilk który w sytuacji sam na sam z bramkarzem sprytnym lobem umieścił piłkę w bramce.Kolejną groźną akcje drużyna Wrzosu przeprowadziła chwile po zdobyciu gola, lecz piłka dośrodkowana z rzutu rożnego przez Damiana Kołodziejskiego i strzale głowa Konrada Matczaka zatrzymała się na poprzeczce.2 bramkę Wrzos zdobył po akcji 3 zawodników Damian Kołodziejski zagrał piłkę w pole karna tam po raz kolejny najwyżej wyskoczył Konrad Matczak zagrał piłkę głowa do nie pilnowanego Adama Wilka który uderzył z pierwszej piłki przy słupku i było 2-0.Po chwili drużyna z Gąsek przeprowadziła groźną kontrę po której jeden z zawodników Wrzosu faulował w polu karnym napastnika Fali i sędzia wskazał na 11 metr od bramki, zawodnik Fali trafił w słupek i dalej było 2-0. Kolejna bramkę dla drużyny z Wrzosowa strzelił Konrad Matczak który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. 4 Bramka padła po podaniu Tomasza Janickiego do Piotra Wojdy i strzale pod poprzeczkę. 2 połowę lepiej rozpoczeła drużyna Fali która w krótkim odstępie czasu strzeliła 2 bramki.Kropkę nad i w 90 minucie postawił Konrad Matczak strzałem głowa po podaniu Bramkarza Bartosza Czekierdy ustalił wynik meczu.28.03.2015 godzina 16 Bajgiel Będzino-Wrzos Wrzosowo."