Wrzos wygrywa na wyjeździe

Przedostatni mecz kolejki zakończony. Zapraszam na relację Konrada Matczaka."Darpol Barzowice-Wrzos Wrzosowo 2-4  strzelcy bramek: Wilk Adam x2, Andrzejewski Paweł, Kołodziejski Damian. Boisko w Darłowie nie leżało zawodnikom Wrzosu do wczoraj gdzie pokonali drużynę z Barzowic. W pierwszej połowie wiecej z gry miala druzyna z Barzowic to oni prowadzili grę dłużej utrzymywali sie przy piłce, Wrzos liczyl na kontry i szybkiego Adama Wilka. Niestety to drużyna Darpolu strzelila bramke po faulu Grzebieniaka zawodnik z Barzowic z 16 metrow precyzyjnym strzalem umiescil pilke w siatce strzalem z rzutu wolnego. Druga połowa byla juz zupelnie inna to Wrzos zagral o wiele lepiej, co prawda po błędzie obrońcy Wrzosu stracie pilki i kontrze. Darpol strzelil  drugiego gola i Wrzos musial gonić wynik. Kontaktowego gola strzelil nie zawodny Adam Wilk po podaniu Rafala Gieski.Kolejnego gola strzelil Damian Kołodziejaki pięknym strzalem z 30 metrów w samo okienko bramki,Damian asystowal przy trzecim golu strzelonym głową przez Pawła Andrzejewskiego. Czwartego gola w doliczonym czasie gry strzelił Wilk po podaniu Andrzejewskiego. To zwycięstwo zapewnilo druzynie z Wrzosowa czwarte miejsce w tabeli końcowej."