Zwycięski sparing WRZOSA-a w Kacinie

W sobotę 21 marca piłkarze Wrzosa rozegrali mecz sparingowy z drużyną Reska w Karcinie . Zwycięstwo 2 -5 ( 0 - 2) doskonale motywuje przez zblizajacymi się rozgrywkami rundy wiosennej. Relację i zdjęcia ze spotkania dostarczyłł Konrad Matczak.

Bramki zdobyli : Wilk Adam x2 Matczak Konrad x2 Grzebieniak Krzysztof
           Już w 2 minucie Wrzos Strzelił swoją pierwszą bramkę po akcji w środku pola podanie na skrzydło do Adama Wilka, Adaś miną  obrońce dośrodkował na długi słupek gdzie akcje zamkną  Konrad Matczak i strzałem głowa umieścił piłkę w siatce. Na drugą bramkę musieliśmy czekać do 42 minuty, w polu karnym faulowany był Konrad Matczak i sędzia wskazał na jedenastkę, pewnym strzałem przy słupku popisał się Krzysztof Grzebieniak. Drugą połowę lepiej rozpoczęło Karcino które w 50 minucie po błędzie obrony drużyny Wrzosu strzeliło gola. Drugą bramkę strzelili w 60 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i błędzie bramkarza Wrzosu zawodnik Reska z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.Wrzos kolejną bramkę strzelił w 63 minucie za sprawą Adama Wilka. Czwarta bramkę po zespołowej akcji strzela ponownie Adam Wilk.Wynik meczu w 78 minucie ustalił Konrad Matczak po podaniu Emila Podgórskiego.`