Festiwal strzelecki Wrzosa

Hokejowym wynikiem zakończył się na własnym boisku mecz Wrzosa, który pokonał Zawiszę Grzmiąca 7-3, do przerwy 3-2 .Wysoka wygrana przerwała passę porażek ostatnich meczów. Festiwal strzelecki tworzyli  Wilk Adam 4 bramki , Tyrakowski Łukasz  2 i Grzebieniak Krzysztof  1 bramkę. Skład zespołu: Piotrowski, Janicki, Grzebieniak, Matczak, Surdyk, Wilk, Żarski, Andrzejewski, Podgórski (Bednarski), Tyrakowski (Wojda), Chomicz (Kumor). Po tym meczu w tabeli Wrzos wskoczył na 8 miejsce z 9 punktami. Za tydzień  , 10 października kolejny mecz na własnym boisku  Wrzosowiacy rozegrają z Błękitnymi ze Starego Jarosławia.