Zwycięstwo na wyjeździe Wrzosa Wrzosowo

W dniu 04 kwietnia piłkarze Wrzos Wrzosowo wygrali na wyjeździe  w Robuniu 1: 0 z Płomieniem Myślino.
Jak na derby przystało walka była od pierwszego gwizdka sędziego.Gola strzeliliśmy w 10 minucie spotkania po dalekim podaniu z obrony zgranej piłce przez Konrada Matczaka do Łukasza Tyrakowskiego który widząc lukę przy krótkim słupku posłał tam piłkę.W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze poprzeczkę po strzale z rzutu wolnego przez Sylwka Chomicza.

Druga połowa była zacięta jak i pierwsza wynik nie uległ zmianie a były ku temu okazje warte odnotowania były strzały w słupek przez Adriana Kanarka i ponownie strzał w poprzeczkę przez Sylwka Chomicza.
Gola strzelił Łukasz Tyrakowski 10min
Skład:Czekierda,Wilk,Żarski,Obroślak,Łysoń,Podgórski,Matczak,Kołodziejski,Kanarek,Chomicz,Tyrakowski