Porażka GROTA w pierwszym meczu sezonu

W dniu wczorajszym Grot Dygowo zainaugurował  wyjazdowym meczem w Gościnie rozgrywki I rundy Międzypowiatowej Ligii Siatkówki. Drużyna gospodarzy- Pawlaki- wygrała 3:1 (25:17, 25:15, 18:25, 25:21).  Mecz niestety rozpoczęliśmy od sporej ilości własnych błędów. Pierwsze dwa sety to zdecydowanie lepsza gra gospodarzy ,my nie potrafiliśmy narzucić swojego stylu gry. Popełnialiśmy dużo błędów w rozegraniu ,co skutkowało słabym atakiem. Set trzeci to zdecydowanie lepsze gra naszej drużyny.  Zmiany które zrobiliśmy zaczęły przynosić skutek ,to my byliśmy zespołem który prowadził grę. Udało nam się zatrzymać gospodarzy blokiem ,co jest bardzo cenne w siatkówce i trzeci set był nasz. Czwarty set to przewaga gospodarzy my dzielnie goniliśmy, jednak w końcówce więcej szczęścia mieli zawodnicy z Gościna, którzy to po wyniku 20:20 zdobyli małą przewagę i wygrali ostatecznie 3:1. W naszej drużynie dobrze zagrali Mateusz Dymecki  i Filip Klimek. Drużyna Grota wystąpiła w składzie : G.Starczyk , M. Dymecki , K. Niemierzycki , T. Hrom , J. Pankiewicz , A. Zaleski , oraz M. Herdzik , J. Nejman , P. Zoruk , F. Klimek. W poniedziałek mecz o godzinie 20:00 z Fanzą w hali OPP  przy ulicy Mazowieckiej 1 w Kołobrzegu