Wyniki I kolejki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

W dniu wczorajszym rozegrano 4 mecze 1 kolejki rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Siatkowej.
Orczyk Pustary : Vitalis Wrzosowo 0:2 ( 25:27, 20:25) – było to bardzo wyrównane spotkanie, które ostatecznie wygrał zespół z Wrzosowa, który jest jednym z faworytów do wygrania całych rozgrywek, bardzo emocjonująca była zwłaszcza końcówka pierwszego seta, grana na przewagi. Jednak ostatecznie wygrana przez zespół z Wrzosowa. Najlepszymi zawodnikami na boisku byli w drużynie Vitalis – Jarosław Pankiewicz, w drużynie z Pustar Piotr Kotynia.
Młode Wilki : K-sqad 1:2  (23:25, 25:22, 9;15)– Było to zdecydowanie najciekawsze spotkanie pierwszej kolejki, kibice zgromadzeni na hali mogli oglądać ciekawe akcje w wykonaniu obu zespołów, drużyny na zmianę wychodziły na prowadzenie, pierwszego seta wygrała „Dygowska Młodzież” w drugim lepsi okazali się zawodnicy K-sqadu, a dzięki bardzo dobrej grze ich „asa” Damiana Kołodziejskiego (który został wybrany zawodnikiem meczu) wygrali również 3 seta i całe spotkanie 2:1.
Lejdis&1Boy : Czarno - Czernin 2:0 (25:20, 25:11)– zespół z Czernina debiutujący w rozgrywkach spotkanie rozpoczął dobrze jednak z każdą kolejną akcją widać było brak zgrania zespołu co wykorzystali rywale, którzy po wyrównanym pierwszym secie (ostatecznie jednak wygranym przez zespół Lejdis&1Boy) pewnie wygrali również drugiego seta. W zwycięskiej drużynie najlepiej zaprezentowała się Natalia Tomaszewska która została wybrana najlepszą zawodniczką spotkania.
OSP Dygowo : Kiler 2:0 (25:0, 25:0) – niestety dla ubiegłorocznego mistrza mecz ten zakończył się walkowerem dla zespołu OSP, ponieważ zawodnicy Kilera nie dotarli na spotkanie.