Relacja z meczów II kolejki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

Rozegrano 2 kolejkę Gminnej Ligi Piłki Siatkowej. W niedzielnych meczach  doszło do spotkań:
Kiler : Młode Wilki 1:2 ( 25:22, 12:25, 13:15) – pierwszy set to wyrównana gra obu drużyn , jednak w końcówce dużo więcej błędów popełnili zawodnicy „Dygowskiej młodzieży” co wykorzystali doświadczeni zawodnicy drużyny przeciwnej. Drugi set to już zdecydowana poprawa Młodych Wilków, którzy kontrolowali przebieg tej partii pewnie wygrywając do 12. Trzeci set również należał do drużyny z Dygowa. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został wybrany Karol Niemierzycki z drużyny Młode Wilki.
Orczyk Pustary : Czarno - Czernin 2:0  (25:11, 25:20)– W tym spotkaniu zdecydowanie od pierwszego gwizdka widoczna była przewaga drużyny z Pustar, która popełniała zdecydowanie mniej błędów w przeciwieństwie do swoich rywali. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został wybrany Leonard Siuciak, który doskonale kierował grą swoich zawodników na boisku.
Lejdis&1Boy : OSP Dygowo 2:1 (25:19, 17:25, 16:14)– początek spotkania należał do zespołuLejdis&1Boy, dzięki dobrej zagrywce , która to sprawiała wiele problemów drużynie OSP udało się wygrać pierwszego seta. W drugim sytuacja się odwróciła i to właśnie „strażacy” popełniali mniej błędów co pozwoliło im doprowadzić do wyrównania. Trzeci set był zdecydowanie najciekawszy najpierw kilka punktów przewagi uzyskali zawodnicy OSP, jednak potem dzięki dobrym zagrywką Natalii Tomaszewskiej (która tego dnia po raz kolejny była najlepszym zawodnikiem swojej drużyny) to właśnie zespół Lejdis&1Boy wyszedł na kilkupunktowe prowadzenie, jednak dzięki ambitnej grze drużyna OSP doprowadziła do remisu 14:14. Dwa ostatnie punkty należały jednak do drużyny Lejdis&1Boy która ostatecznie wygrała 2:1.
K-sqad : Vitalis Wrzosowo 0:2 (11:25, 18:25) – Było to spotkanie dwóch drużyn które należą do grona faworytów rozgrywek. Momentami spotkanie to stało na bardzo wysokim poziomie sportowym, a niektóre akcje były bardzo widowiskowe. Jednak to zespół z Wrzosowa okazał się lepszy w tym pojedynku. Najlepszym graczem drużyny Vitalis został wybrany Darek Wojciechowski.