Relacja z spotkań III kolejki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

W ramach 3 kolejki rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Siatkowej rozegrano następujące spotkania:
Orczyk Pustary : Lejdis&1Boy 2:0 ( 25:18, 25:20) – w tym spotkaniu od początku przewagę posiadał zespół z Pustar, który popełniał bardzo mało błędów, a dzięki trudnej zagrywce i dobrej grze w obronie spokojnie kontrolował wynik spotkania. Najlepszym zawodnikiem tego meczu został wybrany Siuciak Krzysztof z drużyny Orczyk Pustary.
K-sqad : OSP Dygowo 2:0  (28:26, 25:14)– bardzo wyrównany był pierwszy set tego spotkania, obie drużyny grały z pełnym zaangażowaniem, co bardzo podobało się zgromadzonym na hali kibicom, ostatecznie więcej szczęścia w końcówce mieli gracze                   K-sqadu, którzy wygrali na przewagi pierwszą odsłonę do 26. Drugi set to zdecydowanie lepsza gra zawodników k-sqadu którzy od początku osiągnęli kilkupunktową przewagę której nie oddali już do końca spotkania. Najlepszym zawodnikiem spotkania po raz kolejny został wybrany gracz K-sqadu Damian Kołodziejski.
Kiler : Vitalis Wrzosowo 1:2 (25:23, 26:28, 10:15)– było to zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki, kibice oglądali mecz na naprawdę wysokim poziomie. Obie drużyny popełniały mało błędów własnych a zaangażowanie zawodników zostało zauważone i docenione przez kibiców. Mecz był bardzo wyrównany a o jego losach zdecydował trzeci set którego ostatecznie wygrał zespół z Wrzosowa. W którego składzie grał wybrany najlepszym zawodnikiem tego spotkania Jarosław Pankiewicz ( zawodnik występujący w barwach II ligowego zespołu OPP Kołobrzeg).
Młode Wilki : Czarno - Czernin 2:0 (25:9, 25:22) –pierwszy set to zdecydowane zwycięstwo drużyny z Dygowa, jednak w drugim to zespół z Czernina zaczął grać lepiej co przekładało się na wynik, jednak brak doświadczenia i kilka błędów w końcówce seta nie pozwoliło na wygranie pierwszego seta w rozgrywkach i ostatecznie to Młode Wilki wygrały spotkanie 2:0. Najlepszym graczem na boisku okazał się po raz kolejny Karol Niemierzycki gracz Młodych Wilków.