Zaproszenie na Turniej o Puchar Wójta Gminy Dygowo

W najbliższą sobotę na dygowskim parkiecie szykuje się nie lada gratka dla miłośników siatkówki. Jak co roku, zimową porą pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców gminy Dygowo do udziału w turnieju o Puchar Wójta Gminy Dygowo. W rozgrywkach wezmą udział najlepsze zespoły Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej, czyli tegoroczny zwycięzca - Wiking Rymań oraz drugi zespół Pawlaki Dygowo, dlatego wysoki poziom siatkarski będzie gwarantowany. Kolejnym zespołem, który zagra przed dygowską publicznością to Szejk Karlino, który w ubiegłym roku znajdował się na podium w rozgrywkach MLPS oraz gospodarz turnieju - Grot Dygowo. Dodatkową zachętą dla kibiców jest fakt, że tego samego dnia odbędzie się turniej dla kobiet. Będzie można zobaczyć dobrą siatkówkę w piękniejszej odsłonie. Swoją obecność potwierdziły zespoły Wikinga Rymań, Pawlaczek Gościno oraz Grotu Dygowo.
Gorąco zapraszamy do dopingu!  Początek turnieju o godz. 10:00 na hali sportowej przy ZS im. Adama Mickiewicza w Dygowie.