Relacja z turnieju o Puchar Wójta Gminy Dygowo

W dniu dzisiejszym rozegrano turniej o Puchar Wójta Gminy Dygowo.w piłce siatkowej W rozgrywkach wzięły udział najlepsze zespoły Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej - Wiking Rymań ,Pawlaki Gościno- oraz drużyny kobiece. Puchar Wójta w kategorii mężczyzn zdobyła drużyna Wikinga Rymań ,która w półfinale pokonała Szejka Karlino. W drodze do zwycięstwa Wiking pokonał w I półfinale naszego Grota, natomiast w II półfinale Szejk zwyciężył Pawlaków z Gościna. W kategorii kobiet o jeden mały punkt wygrała drużyna Pawlaczek z Gościna, która w marszu po wygraną pokonała zawodniczki z Dygowa i Rymania. Najlepsze zawodniczki turnieju to: Karolina Bielęda ( Pawlaczki Gościno), Anna Soćko (Wiking Rymań) i Natalia Tomaszewska ( Grot Dygowo). Wśród mężczyzn najlepsi to: Damian Sielecki (Wiking Rymań), Andrzej Sochacki ( Szejk Karlino), Oskar Pintera (Pawlaki Gościno) i nasz Mateusz Dymecki (Grot Dygowo). Wszystkim uczestnikom i drużynom nagrody wręczał osobiści Wójt Gminy Dygowo. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom , a kibicom dziękujemy za doping.