Zakończyła rozgrywki MLPS

Grot Dygowo zakończył rozgrywki w Międzypowiatowej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2015/2016 na 4 miejscu. Zdobywając 21 punktów, wygrywając 7 i przegrywając 6 spotkań. Niestety dla nas miejsce trzecie przegraliśmy tylko o 1 punkt. Był to dla nas trudny sezon, najtrudniejszy od wielu sezonów w którym mieliśmy swoje

problemy, kontuzje, brak własnej hali do trenowania itp. ale też szkoda nie wykorzystanych szans i zwycięstwa w meczach z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Mam nadzieję .że w przyszłym sezonie wrócimy już na podium naszych rozgrywek ;-). Na uwagę zasługuje również fakt że w tym sezonie poziom naszej ligi bardzo się podniósł, stało się tak dzięki większej ilości zawodników (2 i 3 ligowych, którzy niewątpliwie podnieśli poziom tych rozgrywek. Ligę z Kompletem zwycięstw wygrał zespół Wiking Rymań, przed Pawlakami Gościno i Fanzą Kołobrzeg.
Tekst Grzegorz Starczyk