W sobotę turniej "Lepszy set niż seta"

W sobotę 5. marca w Hali Zespołu Szkół w Dygowie ,o godzinie 10:00 rusza kolejna edycja siatkarskiego turnieju antyalkoholowego „Lepszy set niż seta”. Turniej antyalkoholowy jest dobrą okazją do spotkania się w celu promowania zdrowego trybu życia z dala od alkoholu i pozostałych używek. Już w najbliższą sobotę postaramy się udowodnić, że sport daje więcej radości i zabawy niż można sobie to uświadomić, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dygowo do wspólnej zabawy. Można zgłaszać swoje drużyny do udziału w rozgrywkach, gdzie będzie można zmierzyć się z zespołami biorącymi udział w tegorocznej Gminnej Lidze Piłki Siatkowej. Sobotni turniej będzie podsumowaniem tych rozgrywek oraz okazją do wręczenia pucharów i wyróżnień dla najlepszych zawodników III edycji GLPS. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału.
Tekst Mateusz Dymecki