Zebranie sprawozdawcze OSP w Czerninie

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerninie odbyło się zebranie sprawozdawcze zarządu miejscowej jednostki za rok 2016. Zebraniu przewodniczył prezes OSP Czernin  Janusz Szpytko. Zaproszono gości , wśród których byli: wójt Grzegorz Starczyk , przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski, kpt Marek Huszla z Komendy Powiatowej  PSP w Kołobrzegu ,przedstawiciele zarządu powiatowego i gminnego ZOSP: Marcin Tekiel , Wojciech Różycki ,Szymon Skiba , Tadeusz Wygaś  i Tomasz Matczak. Sprawozdania z działalności jednostki w roku 2016 odczytali: Janusz Szpytko , Helena Rudzis- Gruchała, Katarzyna Majcher, Dawid Stachowski i Małgorzata Szpytko.  Uprawionych do głosowania 24 członków jednostki jednogłośnie udzieliło zarządowi absolutorium. W trakcie dalszej części zebrania wybrano Mariusza Wereszczyńskiego w miejsce Alicji Łaput ,która złożyła rezygnację do pracy w Zarządzie Gminnym ZOSP. Do pracy kronikarskiej jednostki powołano Natalię Doskocz. Istotne tematy poruszone w czasie zebrania to lekarskie badania okresowe  członków jednostki, remont remizy oraz funkcjonowanie systemu alarmowego.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.