Świetne wyniki i organizacja zawodów młodzieży OSP

W dniu wczorajszym Dygowo było gospodarzem Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych  Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Kołobrzeskiego wg. regulaminu CTIF. Reprezentacja Gminy Dygowo ,zarówno dziewczęta i chłopcy potwierdzili swoją wysoka pozycję w powiecie w wyszkoleniu pożarniczym i przygotowaniu sportowym. Drużyna dziewcząt  z OSP Dygowo zajęła II miejsce na drużyną z Kukini ,natomiast chłopcy z OSP Dygowo tryumfowali wyprzedzając zespoły z Karcina i Stojkowa. Dodatkowo drużyna chłopców z Dygowa została wyróżniona pucharem za najlepiej wykonane zadanie bojowe. Trzeba także podkreślić ,że Komendant  Powiatowy PSP w Kołobrzegu oraz Prezes Zarządu Powiatowego OSP podkreślili doskonałą organizację zawodów w Dygowie. Gratulujemy młodzieży wyników ,a seniorom znakomitej organizacji zawodów.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.