facebook_page_plugin
Najnowsze:

OSP Piotrowice

Zebranie sprawozdawcze OSP Piotrowice

W dniu wczorajszym odbyło się w Piotrowicach  pierwsze tegoroczne spotkanie sprawozdawcze jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Dygowo. W świetlicy wiejskiej zebrało się 20 druhen i druhów z miejscowej jednostki. Obecni byli goście: z ramienia Gminy Dygowo wójt Grzegorz Starczyk i Emilia Królik podinspektor do spraw OSP oraz st. kpt Tomasz Samborski z Państwowej Straży Pożarnej z Kołobrzegu, Wiceprezes Zarządu Gminnego OSP Wojciech Różycki i sołtyska Piotrowic Monika Zielińska.  Spotkaniu przewodniczył prezes jednostki Łukasz Ćwiek. Sprawozdania z działalności na rok 2016 przedstawiła  sekretarz Katarzyna Kasimierska. Zebrani jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl