Pierwszy mecz sezonu WKS Rasel Dygowo

WKS Rasel Dygowo rozegrał na własnym boisku mecz inaugurujący sezon 2018/2019 IV ligi zachodniopomorskiej. Przeciwnikiem Dygowian była drużyna Intermarche Rega Trzebiatów. Niestety pierwszy mecz sezonu zakończył się porażką 0-2. Obie bramki meczu padły w pierwszej połowie. Mimo zmasowanych ataków Rasela przez całą drugą połowę obrona i bramkarz Regi byli nie do przejścia. Mało tego, dwie akcje gości o mało co nie podwyższyły wyniku.  W drużynie z Dygowa widać było brak zgrania. Nie funkcjonował w praktyce atak pozycyjny. Kolejny mecz już w środę 15 sierpnia. Rasel zagra na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno.