Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2015

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w dni powszednie o godz. 17.00.
- poniedziałek - wsp. bł. Jolanty.
- środa - wsp. św. Alberta Chmielowskiego.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie w październiku.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w II niedzielę miesiąca. Do
renowacji została przykazana chrzcielnica z kościoła parafialnego. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
4.Polecam prasę katolicką „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w piątek o godz. 18.00 spotyka się schola, a w sobotę o godz. 9.00
zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami klas II szkoły podstawowej.
6. W najbliższą środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
7. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
8. Zapowiedzi przedślubne. Krzysztof Michalski, zam. w Dębogardzie i Dorota Nita, zam. w Ustroniu Morskim, zap. II.
9. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 w Czerninie zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za ukończenie remontu wieży kościoła pomocniczego w tejże miejscowości. Dla lokalnej społeczności chrześcijan jest to bardzo podniosły i ważny moment, który zostanie odnotowany na kartach historii regionu. Po mszy poświęcenie zabytkowej wieży po generalnym remoncie. Następnie inscenizacja przygotowana przez uczniów ze szkoły podstawowej w Czerninie, a po niej piknik rodzinny. Środki finansowe uzyskane podczas pikniku są przeznaczone na dalsze prace remontowe w kościele i potrzeby sołectwa czernińskiego.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w czerwcu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.