Klasyczne Mercedesy w Ustroniu Morskim.

W dniu 27 maja (piątek) o godz. 14.30 na parkingu Centrum Sportowo – Rekreacyjnego HELIOS odbędzie się Ogólnopolski zlot klubu Mercedesa W 126. To wyjątkowa atrakcja nie tylko dla fanów klasycznej motoryzacji, ale również dla mieszkańców i turystów naszej gminy. Będzie  okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć  oraz rozmów z właścicielami aut z gwiazdą na masce. Jak zapowiadają organizatorzy zlotu, do Ustronia Morskiego przyjedzie około 30 sztuk tego jedynego, wyjątkowego modelu Mercedesa,  produkowanego w latach 1979 – 1991. Najciekawszym elementem sobotniego spotkania będzie oczywiście parada pojazdów, oraz wybór auta zlotu w kategorii:  limuzyna oraz coupe.
To już szósta edycja zlotu i szósta rocznica powstania klubu mówi Szymon Szczepańczuk – założyciel grupy. Naszym celem jest zbieranie sympatyków marki Mercedesa S - klasy typoszeregu W126, produkowanego w latach 1979 – 1991, którzy chcą w praktyce i na spotkaniach dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w użytkowaniu tego wyjątkowego modelu. – mówi. „A pasjonatów przybywa. W naszych zlotach uczestniczą  całe rodziny wraz z najmłodszymi pociechami. To dowód na to, że pasja do motoryzacji naprawdę łączy” – dodaje nasz rozmówca. Zlot potrwa 3 dni i zakończy się w Kołobrzegu.