facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

U sąsiadów

Wernisaż Eli Waszczuk

Metropolis – tak nazwała swój ostatni projekt Elżbieta Waszczuk- fotograf z Kołobrzegu. Wystawa przedstawia cztery stolice: Bratysławę , Budapeszt , Pragę i Warszawę. Celem autorki było pokazanie podobieństw i różnic  metropolii. Dobrze znane  obrazy , zapamiętane z wycieczek lub pocztówek , zostały przetworzone artystycznie w nowy ,niczym malarski kontekst patrzenia na rzeczywistość .  Wczorajszy wernisaż prac Eli Waszczuk miał miejsce w Galerii Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Obecni byli przedstawiciele władz miasta , Burmistrz Krzysztof Bagiński , radni , artyści z Białogardu i miłośnicy fotografii artystycznej. Wystawę można będzie oglądać do 19 czerwca. Zainteresowanych biografią i dorobkiem twórczym zapraszam na stronę Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Poniżej kilka fotografii z wczorajszego wernisażu .
 
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl