Podsumowanie Bajkowego Rajdu Harcerskiego

W niedzielę zakończył się IX Bajkowy Rajd Harcerski. Bazą rajdu była szkoła w Dygowie Tegoroczna edycja zorganizowana była w klimacie bajki „Jak wytresować smoka”. W rajdzie brali udział harcerze, skauci oraz wszystkie chętne dzieci z poza grup harcerskich. Wśród uczestników była grupa dzieci ze świetlicy w Pustarach, ze swoją opiekunką Jolantą Pomes. Byłem na apelu kończącym rajd i mogłem poznać jeden z ciekawych zwyczajów harcerzy , a mianowicie wykup znalezionych rzeczy. Swoimi wrażeniami podzieliły się dzieci ze świetlicy Pod Kasztanami, wspomniana pani Jola oraz organizatorka dh Olga Jeżak. Dla zainteresowanych podaję link do strony rajdu na FB ,gdzie dostępna jest potężna fotogaleria. Zapraszam.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.