facebook_page_plugin

 
Najnowsze:

Skoczów

Piknik sołecki w Skoczowie

W sobotę Skoczowie odbył się piknik sołecki. Pogoda dopisała i licznie przybyli mieszkańcy i goście mogli korzystać ze wszystkich  przygotowanych przez organizatora atrakcji. W sołectwie mówi się ,że radny- sołtys Tomasz Krawczyk ma zawsze dobra pogodę na imprezy plenerowe. Z myślą o najmłodszych przygotowano szereg zabaw prowadzonych przez animatorki oraz dmuchaną zjeżdżalnię i labirynt wypełniony piłeczkami. Tradycyjnie działała kuchnia piknikowa i stoisko ze słodkimi wypiekami. Dzięki darczyńcom zorganizowano licytację podarowanych przez nich przedmiotów. Aukcję prowadził wójt Grzegorz Starczyk, który jako licytator nabiera wprawy. Uzyskana z aukcji kwota zaskoczyła nawet organizatorów. Planowano tylko zakup dużego grilla a okazuje się ,że będzie można zakupić jeszcze inne przedmioty na potrzeby sołectwa.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl