Zuzanna i Kacper zwycięzcami tunieju wiedzy pożarniczej

W Zespole Szkół we Wrzosowie odbyły się eliminacje gminne 39.Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy  Pożarniczej. Do etapu gminnego wyłoniono uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum ,w eliminacjach szkolnych. W dzisiejszych zmaganiach konkursowych szkoły podstawowe miały do rozwiązania test składający się z 20 pytań i tu najlepszy okazał się Kacper Tekiel z wynikiem 18/20. Natomiast z gimnazjum najlepszy wynik 20/25 zaliczyła Zuzanna Kubacka. To właśnie Oni, zwycięzcy eliminacji gminnych, będą reprezentować gminę 2.kwietnia na turnieju powiatowym , który odbędzie się Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. W turnieju startowało 16 uczestników, których przygotowali opiekunowie: Kamila Bohdziewicz, Jacek Dymecki i Robert Jaruzel. Turniej zorganizowany był przy udziale Urzędu Gminy oraz Zarządu Gminnego OSP z Dygowa. Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry wynik na etapie powiatowym.