Nowy bus dla podopiecznych DPS SENIOR w Piotrowicach

Nowy 9-cio osobowy bus do przewozu osób niepełnosprawnych wzbogacił bazę transportową Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Piotrowicach. Pojazd został zakupiony za kwotę 117 tysięcy złotych z czego 70 tysięcy to dofinansowanie  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie, pozostała część to środki własne Stowarzyszenia. Projekt zakupu pojazdu uzyskał wsparcie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu. Dziś oficjalnie w obecności gości , podopiecznych i personelu, pojazd został przekazany do służby. Starosta Tomasz Tamborski wręczył kierowcy busa kluczyki. Wcześniej ks. proboszcz parafii Wrzosowo Kazimierz Koszykowski poświecił samochód. Auto otrzymało także nowy blaszany garaż.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.