• Oferta pracy w PSZOK w Dygowie

    Urząd Gminy w Dygowie poszukuje pracownika ds. obsługi Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Dygowie

    Obowiązki:

    • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dot. przyjmowanych odpadów,
    • obsługa klienta  PSZOK,
    • współpraca z klientami: udzielanie informacji, wskazywanie pojemników,
    • rozliczanie, weryfikacja i wypełnianie dokumentów dot. zadań w zakresie realizacji usług,
    • obsługa wagi towarowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • utrzymanie w czystości pomieszczeń socjalnych i terenu PSZOK,
    • praca 3 dni w tygodniu : wtorek, czwartek od 15:30 do 18:30, sobota od 8:00 do 16:00.

    Wymagania:

    • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych ( Excel, Word),
    • wykształcenie min. średnie,
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, ksero, telefon, itp.),
    • samodzielność,
    • znajomość przepisów dotyczących gospodarki odpadami,
    • mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami,

    Oferujemy:

    - praca na podstawie umowy zlecenia – 15 godzin w tygodniu,

    Oferty należy składać do Urzędu Gminy Dygowo ul. Kolejowa 1, 78-113 Dygowo, p. nr 8, do dnia 27 sierpnia 2019r.

    Kontakt telefoniczny w godzinach pracy Urzędu Gminy tel. 94 358 41 94, 95 (Sekretarz Gminy Dorota Gruchała)