• Gminny Przegląd Jasełek w Czerninie

  Przedszkolaki z Czernina , Dygowa i Wrzosowa zaprezentowały na scenie świetlicy w Czerninie Jasełka. Wydarzenie zorganizowane było jako I Gminny Przegląd Jasełek. Choć do świąt  jeszcze tydzień  to wystrój sali, muzyka i kolędy przeniosły obecnych  w bożonarodzeniowy klimat.  Słodkie nagrody wręczył wójt Grzegorz Starczyk , a wyróżnienia  ks. dziekan Piotr Niedźwiadek.

 • Jasełka w Skoczowie

  22 grudnia 2022 roku w świetlicy w Skoczowie dzieci wprowadziły licznie zebranych mieszkańców w świąteczny nastrój prezentując jasełka. Podczas występu nie brakowało łez wzruszenia i radości. Dzieci zostały nagrodzone ogromnymi brawami oraz upominkami od organizatorów, sponsorów i gości.

  Gośćmi wydarzenia byli: wójt Gminy Dygowo -Grzegorz Starczyk, przewodniczący Rady Gminy Dygowo -Jerzy Leszczyński, administrator parafii Wrzosowo- ks. Grzegorz Jagodziński, wiceprezes Stowarzyszenia Senior w Piotrowicach- Robert Jaruzel, sołtys miejscowości Skoczów- Tomasz Krawczyk.

  Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!

  Małgorzata Pluta

  Marlena Zdziobło

  Marta Liberacka- Sobczyk

 • Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Czernina , Dygowa i Wrzosowa

  W świetlicy w Czerninie odbył się II Gminny Przegląd Jasełek pod patronatem Wójta Gminy Dygowo. Jasełka wystawiały przedszkolaki z Czernina Dygowa i Wrzosowa. Jury ze względu na wysoki poziom  tegorocznych przedstawień zdecydowało o przyznaniu trzech równorzędnych Pierwszych Miejsc dla zespołów przedszkolaków. Nagrody wręczył wójt Grzegorz Starczyk i ks. dziekan Piotr Niedźwiadek i radny Powiatu Kołobrzeg Robert Jaruzel.

 • Przedszkolaki z Dygowa wystawiły jasełka (foto)

  Przedszkolaki z grupy pięciolatków zaprezentowały na świetlicy w Dygowie przedstawienie jasełkowe. Niezwykły spektakl dedykowany był babciom i dziadkom z klubu seniora „Sercem Młodzi”. Widowisko w wykonaniu przedszkolaków dostarczyło widzom wiele wzruszeń i stworzyło miłą atmosferę. Jasełka obejrzał również wójt Grzegorz Starczyk oraz przewodniczący rady gminy Jerzy Leszczyński.

 • Widowisko bożonarodzeniowe w wykonaniu przedszkolaków

  Już po raz trzeci przedszkolaki z Czernina , Dygowa i Wrzosowa zaprezentowały widowiska bożonarodzeniowe. Wydarzenie zorganizowane zostało jako Gminny Przegląd Jasełek i odbyło się w świetlicy w Czerninie. Nagrody za udział w przeglądzie wręczył wójt Grzegorz Starczyk  i ks. dziekan Piotr Niedźwiadek.