• Przyjęcie dla Pań w Pustarach

    Z okazji Dnia Kobiet panowie z sołectwa Pustary zorganizowali  w miejscowej świetlicy przyjęcie dla pań. Panie witał osobiście sołtys Krzysztof Siuciak, wręczając drobny upominek. Zaproszeni na uroczystość goście – wójt Grzegorz Starczyk i radny powiatowy Artur Wasiewski złożyli Paniom najlepsze życzenia i również wręczyli upominki. Oczywiście wszystkie Panie otrzymały symboliczny dla Dnia Kobiet kwiat – tulipan.

  • Sołectwo Stojkowo i Pustary otrzymały granty

    24 lipca 2023 roku Gmina Dygowo podpisała z Urzędem Marszałkowskim dwie umowy na granty sołeckie. Dofinansowania w kwocie po 15 tysięcy złotych trafią do Stojkowa i do Pustar. W Stojkowie zamontowane będą ławeczki do wypoczynku, a w Pustarach plac zabaw przy świetlicy wiejskiej zostanie doposażony w wielofunkcyjne urządzenie do aktywnej zabawy dla dzieci młodszych.