• Salony fryzjerskie od 18 maja otwarte! Podstawa funkcjonowania: reżim sanitarny!

    Salony fryzjerskie będą mogły wznowić działalność od 18 maja 2020 roku. Funkcjonowanie będzie możliwe wyłącznie w ramach obowiązującego rygoru sanitarnego. Wśród wielu obostrzeń znajdują się m.in.: obowiązek noszenia przez klientów i obsługę maseczek lub przyłbic, rękawiczek, przyjmowanie klientów wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na wizytę telefonicznie lub przez internet. Niestety ,nie przejrzymy czasopism i folderów fryzjerskich, nie będzie serwowania kawy lub herbaty.

    Na terenie gminy Dygowo działają cztery zakłady fryzjerskie. Jak w praktyce będzie funkcjonował salon fryzjerski  pani Edyty Wojciechowskiej w Dygowie możemy dowiedzieć się z materiału wideo.

  • Zakład Fryzjerski Edyta Wojciechowska- godziny otwarcia

    Szanowni Państwo, salon fryzjerski w Dygowie pracuje w następujących godzinach: