• Klub Sportowy Perła Dygowo z pasją do piłki nożnej

  W 2021 roku rozpoczął działalność Klub Sportowy Perła Gmina Dygowo. Stowarzyszenie  powstało z myślą o dzieciach z gminy Dygowo ,aby mogły odkrywać pasję do piłki nożnej. Celem zespołu trenerskiego jest  zaszczepienie młodym ludziom zamiłowania do aktywności sportowej oraz nauki gry zespołowej w futbol. Poza tym piłka nożna to dla dzieci znakomita zabawa i relaks. W materiale wideo prezes klubu Sebastian Iwicki i jeden z trenerów Łukasz Wiśniewski przedstawiają po krótce działalność KS Perła na terenie gminy Dygowo.

 • KS Perła Gmina Dygowo. Szkolimy przyszłych mistrzów piłki nożnej!

  Brzmi to bardzo górnolotnie, ale trenerzy w szkółce piłkarskiej KS Perła Gmina Dygowo dokładnie tak do tego podchodzą, podkreślają: gdybyśmy w to nie wierzyli nie wykonywalibyśmy tej pracy. Szkolenie piłkarzy formatu ekstraklasy to proces wieloletni i zaczyna się właśnie na Orlikach i szkolnych salach sportowych. Wiadomo, wszyscy nie będą mistrzami piłki nożnej , ale kształtowanie nawyków sportowych, budowanie postaw liderów i autorytetu to dobry zaczyn w przyszłość,  w każdym aspekcie życia.

  Klub Perła prowadzi działalność na terenie gminy Dygowo już dwa lata. Jest to stowarzyszenie sportowe, które popularyzuje szeroko rozumiane nawyki sportowe wśród dzieci oraz kształci w sztuce gry w piłkę nożną poprzez treningi i udział w różnego rodzaju turniejach.

  W materiale wideo prezes KS Perła Gmina Dygowo, Sebastian Iwicki oraz trener , członek zarządu klubu Łukasz Wiśniewski przedstawiają bieżąca działalność klubu. Zarejestrowane są także fragmenty treningu młodych zawodników , który prowadzi Sławomir Konarski.

 • Pozytywnie i do przodu. Nowy sezon IV ligi w Dygowie

  Podczas czwartkowego treningu piłkarzy czwartoligowego WKS Perła-URB Dygowo rozmawiałem z przedstawicielami zarządu klubu ,prezesem Andrzejem Wojciechowskim  i wiceprezesem Sebastianem Iwickim  oraz z nowym duetem trenerskim , Sławomirem Konarskim i Łukaszem Wiśniewskim. Był to ostatni trening Dygowian przed inauguracją nowego sezonu 2023/2024, która rozpocznie się meczem wyjazdowym w Goleniowie. Po raz pierwszy miałem okazję wysłuchać wypowiedzi , które wyjątkowo pozytywnie napawają optymizmem , nie tyle nawet jeśli chodzi o przyszłe wyniki pierwszego zespołu, ale w ogóle o rozwój piłki nożnej  w gminie Dygowo.  Jak przygotowana jest drużyna Perły-URB do pierwszej rundy nowego sezonu?  Jakie plany ma na przyszłość WKS Dygowo dowiecie się Państwo z materiału wideo.

  wks-perla-urb-dygowo-

  wks-perla-urb-dygowo-

  wks-perla-urb-dygowo-