• Budowa sali gimnastycznej w Czerninie

Przy szkole w Czerninie realizowana jest inwestycja gminna. Prace budowlane wykonuje przedsiębiorstwo budowlane ze Świdwina. Po trzech tygodniach roboty są na etapie stawiania ścian fundamentowych. Fotografie poniżej wykonane były 12 i 27 października.

• Czernin z lotu ptaka

Zmiany w krajobrazie Czernina przez ostatnie miesiące są rezultatem dwóch inwestycji, które znacząco wpłyną na rozwój miejscowości. Pierwszą z nich jest budowa nowoczesnej sali gimnastycznej przy szkole podstawowej, a drugim  projektem jest przebudowa drogi gminnej przy wjeździe od strony Dygowa.

• Postępuje inwestycja gminna w Czerninie

Budowa sali gimnastycznej w Czerninie postępuje. Wykonawca stawia ściany konstrukcyjne, które powoli uwidaczniają bryłę obiektu. Umowne zakończenie inwestycji zaplanowane jest na koniec czerwca.