• Koncert w Dygowie z okazji Dnia Matki

W Gminnym Ośrodku Kultury w Dygowie odbył się kameralny koncert z okazji Dnia Matki. Wydarzenie uświetniła Daria Adamczewska, utalentowana wokalistka i uczestniczka popularnych programów telewizyjnych takich jak "The Voice of Poland" oraz "Szansa na Sukces". Artystka zaśpiewała przeboje lat 70. i 80., wprowadzając publiczność w nostalgiczną atmosferę tamtych lat. Towarzyszył jej na gitarze Adam Herbowski, ceniony muzyk i gitarzysta, który swoim akompaniamentem dodał wykonaniom dodatkowej ekspresji.

Przed rozpoczęciem koncertu gości przywitali dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Katarzyna Iwanejko, oraz przewodniczący Rady Gminy Dygowo, Jerzy Leszczyński. Oboje wyrazili swoje uznanie obecnym matkom, składając serdeczne życzenia. Koncert był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także do spędzenia czasu w miłej atmosferze i zanurzenia się w muzycznych wspomnieniach.

• Koncert Zaduszkowy „Tribute to Wodecki" w Dygowie

W ośrodku kultury w Dygowie odbył się koncert , którego tematem przewodnim były przeboje muzyczne Zbigniewa Wodeckiego. Ponadczasowy repertuar artysty zaprezentował Mateusz Wiśniewski - wokalista, instrumentalista, absolwent bydgoskiej Akademii Muzycznej , przy akompaniamencie gitarzysty Adama  Herbowskiego.