• Nowa Wójt Gminy Dygowo na jeden dzień. Niezwykła przygoda mieszkanki Czernina

Fantastyczna inicjatywa wójta Gminy Dygowo! Nowa "Wójt na jeden dzień", wyjątkowa mieszkanka z Czernina Katarzyna Grochowska, która wylicytowała tę nagrodę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, właśnie odbyła swoją błyskawiczną kadencję. W ciągu tego pełnego wrażeń dnia odwiedziła z wójtem Grzegorzem Starczykiem trzy szkoły - w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie. Zapoznała się z funkcjonowaniem urzędu i  poznała liczne obowiązki wójta. Nie zabrakło też objazdu inwestycji gminnych, gdzie mogła zobaczyć, jak rozwija się gmina. Dzień pełen obowiązków zakończyła wspólnym obiadem z wójtem, wymieniając się wrażeniami i doświadczeniami  z całodziennej przygody jako Pani Wójt Gminy Dygowo.