• Nowy Dyrektor w Szkole Podstawowej w Dygowie

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 w Szkole Podstawowej w Dygowie, wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, przedstawił nowego dyrektora szkoły, Tomasza Rusieckiego. Nowy dyrektor wygrał konkurs na to stanowisko 29 maja i rozpoczyna pięcioletnią kadencję.

W swoim przemówieniu Rusiecki podkreślił, że choć czeka go wiele nauki, czuje się przygotowany na to wyzwanie. Zaznaczył, że dobrze zna funkcjonowanie szkoły oraz jej osiągnięcia, a także poznał środowisko Dygowa. Jest nastawiony na współpracę ze wszystkimi, co dodaje mu pewności w nowej roli.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego było także momentem pełnym emocji, gdyż społeczność szkolna pożegnała wieloletniego nauczyciela, Roberta Jaruzela, który zakończył swoją pracę w Szkole Podstawowej w Dygowie. Jego wkład w życie szkoły oraz zaangażowanie w różnorodne inicjatywy i projekty edukacyjne pozostawiły trwały ślad w pamięci uczniów i współpracowników.