• Boże Ciało – procesja wiernych we Wrzosowie

    W dniu uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zwanego Bożym Ciałem ulicami Wrzosowa przeszła procesja wiernych.

  • Procesja Bożego Ciała w Dygowie

    Ulicami Dygowa przeszła procesja Bożego Ciała. Cztery ołtarze przygotowali parafianie z Dębogardu, Gąskowa, Pustar oraz rodzice dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Fotogaleria dostępna w zakładce Parafia Dygowo (OTWÓRZ).

  • Uroczystość Bożego Ciała w Dygowie (wideo)

    W Dygowie odbyła się uroczystość Święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Bożego Ciała. Ulicami miejscowości przeszła procesja wiernych, z powodu pandemii, jedyna w  parafii. Ołtarze przygotowali : pierwszy mieszkańcy Czernina, drugi ołtarz mieszkańcy Dębogardu, trzeci ołtarz mieszkańcy  Świelubia, a czwarty rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii św.. Procesję prowadzili: proboszcz parafii Dygowo ks. dziekan Piotr Niedźwiadek i ks. senior Tadeusz Gorla. Tradycyjnie asystę zapewnili strażacy z gminnych jednostek OSP z Dygowa , Czernina i Stojkowa.